A kosarad jelenleg üres.

A honlapunkon található termékeket a fejléc menüben, a termékkategóriákra kattintva tudod böngészni, vagy használd a keresőmezőt.

A honlapunkon található termékeket a fejléc menüben az Termékek gombra kattintva tudod böngészni, vagy használd a keresőmezőt

Ha nem tudod pontosan melyik terméket válaszd, hasznos segítséget találhatsz a vásárlási segédletben.

  • Termékek
  • Boltok
  • Fiók
  • Hírlevél
  • Kosár
  • Info

Webáruház vezető

Olyan webáruház vezetőt keresünk, aki átlátja a mai online kereskedelmet és képes lépést tartani a gyors fejlődéssel, mindezt agilis, gyors, pontos munkavégzéssel így garantálva a Mountex túrabolt webáruházainak fejlődését.

Feladatok:

  • Értékesítési folyamatok koordinálása, fejlesztése (ügyfélszolgálat, logisztika)
    • Logisztika koordinálása, fejlesztése
    • Ügyfélszolgálat koordinálása, fejlesztése
  • CRM fejlesztése
  • Webáruház fejlesztések koordinálása ötlettől a megvalósításig
  • Látogatók, forgalom elemzése, reklámkampányok, promóciók egyeztetése marketing osztállyal

Elvárások:

  • Gyakorlat hasonló pozícióban
  •  Alapszintű html ismeret

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • SAP Business One felhasználói ismeret
  • Jogosítvány

Munkavégzés helye Szentendre vagy Budaörs.

Mountex dolgozóinak a Boulder Clubban ingyenes falmászási lehetőséget biztosítunk.

Ha úgy gondolod, hogy alkalmas vagy a pozíció betöltésére és szeretnél a Mountex aktív csapatában dolgozni, fényképpel ellátott önéletrajzodat küldd el a mountex@mountex.hu email címre, a tárgy mezőbe írd be, hogy webáruház vezető!